UPS MGE

Products of UPS MGE

UPS mge | قیمت UPS mge | تعمیر UPS ام جی ای | UPS شرکت ایتون mge

شرکت UPS در سال 2007 توسط شرکت ایتون (EATON) خریداری شده و شرکت ایتون به اولین تولید کننده UPS تک فاز در جهان مبدل شد و پس از آن شرکت UPS APC در سال 2010 نسبت به خرید کل سهام شرکت اقدام نمود و در آن سال به بزرگترین تامین کننده UPS در جهان تبدیل شد، UPS های شرکت که اکنون در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک و APC تولید میشود از ضریب کیفی بالا و ضریب عملکرد خوبی برخوردار م باشد. و از پرفروش ترین UPS های کشور امریکا و اروپا محسوب میشود.

خط تولید UPS تک فازی این شرکت توسط شرکت پاورور در ۲۰۰۷ خریداری شد. برای بدست آوردن اطلاعات واحدهای تولیدات لطفا از وبسایت ایتون پاورور بازدید بفرمایید. برای کمک با مرجع متقابل خط تولید به تولیدات ایتون پاورور با ۱-۸۰۰-۸۷۶-۹۳۷۳ تماس حاصل نمایید. خط تولید UPS سه فازی از طریق اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) در دسترس می‌باشد و شامل UPS های:

یک پشتیبان انرژی متراکم با بازدهی بسیار خوب است و ردپا را بهبود بخشیده و برای مرکز اطلاعات کوچک و محیطهای صنعتی طالب مورد استفاده قرار می‌گیرد. با سیستم battery کوچک، خط تولید MGE galaxy 3500 در محدوده توان ۱۰-۳۰ kVA بهترین پیشنهاد برای ولتاژ ورودی/خروجی ۲۰۸V می‌باشد. galaxy 3500 جایگزین galaxy 3000 است و بهترین جایگزین برای EPS 3000 می‌باشد.