UPS East

UPS East / series Line Interactive UPS

UPS East / series Modular UPS

UPS East / series Online Transformer Base UPS

UPS East / series Online trasformerless UPS

UPS East / series Line Interactive UPS / UPS East / series Modular UPS / UPS East / series Online Transformer Base UPS / UPS East / series Online trasformerless UPS /

شرکت UPS EAST در سال 1989 تاسیس شد، یکی از تولید کنندگان پیشرو منبع تغذیه و UPS در چین است ، داشتن سرمایه ثبت شده از 178،900،000 RMB و مساحت 130،000 متر مربع و تولید و جهان با امکانات با کیفیت بالا در Dongguan EAST حفظ رشد و بازاریابی و خدمات شبکه 156 دفتر نمایندگی در سراسر چین و بیش از 100 همکاران و مشتریان در سراسر جهان پخش شده است.
UPS EAST توسط وزارت امور خارجه به عنوان ” معافیت Products of از کیفیت های مدار بسته بازرسی” اعطا شده است ، و به عنوان یک منبع قدرت برای فضاپیمای series Shenzhou نقاط A ، معرفی شده است.

نمایندگی UPS / در حال حاضر بیش از 200،000 واحد از UPS های مختلف از VA 350 KVA 1000 به مشتریان در هر UPS تیم 250 نفری تحقیق و توسعه مهندسان و کارشناسان حرفه ای UPS عرضه می شود. فوق دکترا ایستگاه های کاری تحقیقات علمی، اعطا شده توسط وزارت ملی پرسنل،و دو مرکز تحقیق و توسعه فن آوری های پیشرفته در Dongguan و شنژن راه اندازی شده اند ، که به طور مداوم جذب کارشناسان UPS به پیوستن به ما در فن آوری قدرتمند و Products of با کیفیت بالا با عملکرد قابل اعتماد در حال عرضه به مشتریان در هر ماه وجود دارد.

2008 و ISO 14001 :: ISO 9001 2004 گواهی، با 26 سال تجربه در طراحی UPS ، تولید و فروش . به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تامین قدرت در چین ، در بورس اوراق بهادار شنژن در 27 ژانویه 2014 با موفقیت ذکر شده است. UPS ، UPS سفارشی Products of برای دیدار با استانداردهای مختلف بین المللی و درخواست مشتری خاص . آنها به طور گسترده ای در زمینه های مختلف ، از جمله انرژی، حمل و نقل هوایی ، ترافیک، خدمات پست ، امنیت عمومی، آداب و رسوم، دولت و نهادهای دیگر در داخل و استفاده در خارج استفاده شده است.